Информация
Поиск

Акриловая краска Ceresit СТ42 10л ACRYLIC ELASTIC

Производитель: Ceresit
Модель: 1000880
-28 %
Акция

Краткое описание


Акрилова фарба фасадна Для фарбування поверхонь усередині та зовні будівель. ВЛАСТИВОСТІ • Еластична • Атмосферостійка • Стійка до стирання • Низьке водопоглинання СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ Ceresit СТ 42 призначена ... Читать далее...

Краткие атрибуты


Смотреть все атрибуты

Нашли дешевле?
1244.00 грн. 899.00 грн.

  • Наличие: Есть в наличии

Акрилова фарба фасадна
Для фарбування поверхонь усередині та зовні будівель.

ВЛАСТИВОСТІ
• Еластична
• Атмосферостійка
• Стійка до стирання
• Низьке водопоглинання

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Ceresit СТ 42 призначена для фарбування мінеральних поверхонь (бетонних, цегляних, цементно-піщаних, в тому числі раніше пофарбованих водно-дисперсійними чи алкідними фарбами) всередині та зовні будівель та споруд. Рекомендується для фарбування систем фасадної теплоізоляції (з пінополістирольним утеплювачем). Витримує інтенсивне, багаторазове миття, може застосовуватись у приміщеннях, де необхідне довговічне, зносостійке фарбувальне покриття (місця загального користування, розважальні центри, сходові майданчики, коридори, фойє, паркінги, гаражі, офісні приміщення, громадські заклади тощо).

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Підготовка основи здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б A.3.1-23:2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Підготовлена для фарбування основа повинна бути рівною, сухою, достатньо міцною, з однорідним і низьким водопоглинанням. Перед застосуванням фарби поверхню очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію. Неміцні ділянки основи видалити та за потреби відремонтувати матеріалами ТМ Ceresit за призначенням.
Ділянки основи з ознаками біологічної корозії видалити механічним способом та проґрунтувати Ceresit СТ 99. Перед фарбуванням поверхню рекомендується проґрунтуватиґрунтівками ТМ Ceresit відповідно до призначення. Фарбування полімерцементної фасадної декоративної штукатурки можна розпочинати через 72 години після її влаштування. 

ВИКОНАННЯ РОБІТ
Фарбу перед застосуванням ретельно перемішати протягом 2 хвилин. Фарбу наносять будівельним пензлем або валиком у два шари. Для першого шару до фарби за потреби додати до 10% води від об’єму фарби та ретельно перемішати. Для нанесення фінішного шару фарбу розводити нерекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища і вологості повітря наступний шар наноситься через 4–6 годин. Переривати або завершувати роботи необхідно в кутах або в межах архітектурних елементів поверхні фасаду. Не дозволяється використання ємностей та інструментів, що іржавіють. Одразу після роботи інструмент промити водою. Після висихання фарба може бути видалена механічним способом або за допомогою органічних розчинників.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад: водна дисперсія акрилової смоли з мінеральними наповнювачами і пігментами
Густина: близько 1,4 кг/л
Температура основи при застосуванні: від +5 °С до +30 °С
Стійкість до опадів: через 12 годин
Витрата при одношаровому нанесенні:
- для поглинаючих поверхонь: 5–8 м2/л
- для непоглинаючих поверхонь: 9–11 м2/л 

Фасадные краски
Вид Акриловая
Объем; вес\кг 10л
Тип Гладкая

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
Рекомендуемые товары

Акриловая краска Ceresit СТ42 10л ACRYLIC ELASTIC