Информация
Поиск

Ровный пол Момент 25кг от 3-80мм

Производитель: Момент
Модель: 1000990

Краткое описание


ЛЕГКОВИРІВНЮВАЛЬНА ГІПСОЦЕМЕНТНА СУМІШ.   СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ Суміш «Момент Рівна підлога» призначена для вирівнювання бетонних, цементнопіщаних та ангідритових основ підлоги з по... Читать далее...

Краткие атрибуты


Смотреть все атрибуты

Нашли дешевле?
156.75 грн.

  • Наличие: Есть в наличии

ЛЕГКОВИРІВНЮВАЛЬНА ГІПСОЦЕМЕНТНА СУМІШ.
 

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Суміш «Момент Рівна підлога» призначена для вирівнювання бетонних, цементнопіщаних та ангідритових основ підлоги з подальшим укладанням лінолеуму, ковроліну, ламінату, керамічної плитки, плит із ПВХ та інших полімерних покриттів у житлових, громадських, адміністративних будівлях, а також на об’єктах соцкультпобуту з малою інтенсивністю дії рідин. Суміш не застосовується як покриття для підлоги.


ПІДГОТОВКА ОСНОВИ
Підготовка основи здійснюється згідно зі СНиП 3.04.01-87, СНиП 2.03.13-88 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути достатньо міцною, щільною, чистою та сухою, без видимих руйнувань, вологість — не більше 0,5%. Її необхідно ретельно очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що знижують адгезію суміші до основи. Великі нерівності та ділянки поверхні, які неможливо очистити від жирів, масел і бітумінозних речовин, а також вивітрені та неміцні ділянки (зокрема покриті цементним молоком) слід видалити механічно. Тріщини в основі потрібно розшити на глибину і ширину до 5 мм і закласти ремонтною сумішшю Thomsit RS 88.
Характеристики міцності основи повинні бути не нижчими, ніж у розчині вирівнювальної суміші. Вік стяжок з бетону має становити не менше 3 місяців, а з цементнопіщаних розчинів — не менше 28 діб.
Поглинаючу пористу (гігроскопічну) основу необхідно обробити ґрунтовкою «Момент Ґрунт» у 2 шари. Непоглинаючу гладку основу потрібно обробити ґрунтовкою Thomsit R 766.
Ангідритову основу необхідно ретельно очистити, відшліфувати і обробити ґрунтовкою Thomsit R 777. Перед нанесенням вирівнювальної суміші ґрунтовка має повністю висохнути.


ВИКОНАННЯ РОБІТ
Суху суміш затворити чистою холодною водою (температура води від +15 °С до +20 °С) із розрахунку 0,13–0,17 л води на 1 кг сухої суміші. Поступово ввести суху суміш у воду та перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертової мішалки (швидкість обертання не більше 600 об/хв).
Необхідно зробити технологічну перерву на 3–5 хвилин для попереднього дозрівання суміші та знову перемішати. Під час дозрівання суміш загусає, але після перемішування знову переходить у легкотекучий стан і залишається у ньому близько 20 хвилин. Не додавати зайву воду під час технологічної перерви!
Суміш вилити на основу та розподілити по всій поверхні за допомогою жорсткого віника, гумової планки, зубчатого шпателя чи подібного інструмента. Для видалення бульбашок повітря поверхню свіжовикладеної суміші рекомендується прокатати голчатим валиком. Для подачі суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос. Суміш добре вирівнюється, і потреби у подальшій шліфовці не виникає.
До укладання покриття на шар вирівнювальної суміші можна приступати через 24 години при товщині шару до 5 мм, через 72 години — при товщині шару від 5 до 10 мм і через 7 діб — при товщині шару від 10 до 30 мм.
Під час перерв у роботі більше ніж на 20 хвилин інструменти слід промивати водою.
Затверділий розчин можна видалити тільки механічним способом.


ПРИМІТКИ
Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 °C до +30 °C. Усі показники якості та рекомендації, викладені в технічному описі, ефективні при температурі навколишнього середовища +20 ± 2 °C і відносній вологості повітря 55 ± 5%. За інших умов можлива зміна часу тужавлення, набору міцності та висихання матеріалу. У період тужавлення та набору початкової міцності розчин потрібно берегти від пересихання (забезпечити відсутність протягів, місцевого перегріву, потрапляння прямих сонячних променів тощо).
Наявні в основі деформаційні шви слід повторити у вирівнювальному шарі. Не рекомендується змішувати матеріал з іншими сухими сумішами, клеями, полімерними дисперсіями тощо!
Суха суміш містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи слід захищати очі та шкіру. У разі потрапляння суміші в очі потрібно негайно промити їх водою і звернутися по допомогу до лікаря.


ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Склад: гіпсоцементна суміш із мінеральними заповнювачами та органічними добавками
Фізичний стан: порошок
Кількість води для замішування: 3,25 – 4,25 л на 25 кг сухої суміші
Час використання: близько 20 хвилин
Готовність до технологічного пересування:
- для товщини шару до 5 мм: не більше 4 годин
- для товщини шару до 10 мм: не більше 8 годин
Можливість укладання покриттів:
- при шарі від 3 до 5 мм: через 24 години
- при шарі від 5 до 10 мм: через 72 години
- при шарі від 10 до 30 мм: через 7 діб
Міцність зчеплення з основою (повітряно-сухі умови): не менше 0,8 МПа
Межа міцності (через 28 діб) на:
- розтяг при згині: не менше 3 МПа
- стиск: не менше 15 МПа
Усадка: не більше 0,5 мм/м
Використання стільців на роликах: допускається (при товщині шару не менше 5 мм)
Температура застосування суміші: від +5 °C до +30 °C
Витрата сухої суміші: близько 1,8 кг/м² на 1 мм товщини шару

Наливные полы
Вес, кг 25кг
Толщина слоя, мм 3-80мм

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Ровный пол Момент 25кг от 3-80мм